Team Rivierenland

Wie zijn wij

Ons team bestaat uit landschapsarchitecten, tuinarchitecten, biologen, geografen, communicatie- en erfgoedexperten. Samen dragen we één missie uit: het landschap, haar bewoners en haar gebruikers met elkaar verbinden! Dit doen we door projecten uit te werken rond biodiversiteit, erfgoed, klimaat, landschapszorg en recreatie. Mocht je hieromtrent vragen, voorstellen of ideeën hebben, neem dan zeker contact met ons op!   

Contact

info@rlrl.be

015 21 98 53

Ankatrien Boulanger

Coördinator

ankatrien.boulanger@rlrl.be
0487 90 68 60
015 28 18 21

Els Peeters

Administratie en financiën

els.peeters@rlrl.be
015 28 18 24

Dirk Verdickt

Administratie en financiën

dirk.verdickt@rlrl.be
015 28 18 23

Tine Verwaard

Personeelszaken en communicatie

tine.verwaard@rlrl.be
0474 27 00 12
015 28 05 94

Bart Vermylen

Communicatie en beleving

bart.vermylen@rlrl.be
0473 73 42 66
015 28 18 22

Charlotte De Wit

Landschap en Erfgoed

charlotte.dewit@rlrl.be
0468 31 38 50
015 28 18 27

Jody Foqué

Landschap en Erfgoed

Jody.Foque@rlrl.be
0468 16 19 15
015 281 825

Matilde Cillissen

Landschap en Erfgoed

Matilde.Cillissen@rlrl.be
0465 08 49 30
015 28 05 96

Lucas Vanermen

Biodiversiteit en Platteland

lucas.vanermen@rlrl.be
0468 272 262
015 28 05 91

Elly Vaes

Water- en Landschapsbeleving

elly.vaes@rlrl.be
0468 27 22 12
015 28 18 28

Steven Buelens

Projectmedewerker recreatie en water

steven.buelens@rlrl.be
0465 09 03 52
015 28 18 29

An-Katrien Cuypers

Natuur en Landschap

an-katrien.cuypers@rlrl.be
0493 83 40 28
015 28 18 20

Myrtle Verhaeven

Coördinator Open Ruimte In en Om Mechelen (ORIOM)

myrtle.verhaeven@rlrl.be
0468 31 39 70
015 28 05 93

Jill Eeckhout

Groene Oases & Recreatie

jill.eeckhout@rlrl.be
0468 46 15 92
015 28 05 90

Kathleen Geukens

Projectmedewerker Groene Oases

kathleen.geukens@rlrl.be
0499 52 99 96
015 28 05 99

Maud Willemen

Groene Oases & Open Ruimte In en Om Mechelen (ORIOM)

maud.willemen@rlrl.be
0468 41 95 81
015 28 05 92

Carole Amrom

Blue Deal projectmedewerker

carole.amrom@rlrl.be
0474 99 47 41

Wim Debaene

Interregionaal projectmedewerker

wim.debaene@rldv.be
0496 10 38 84